Het schoolteam

Op onze school werken 45 personen.

Directeur

De school wordt geleid door de directeur. Hij is verantwoordelijk voor de schoolorganisatie, het pedagogische beleid en de ondersteuning van de leerkrachten. Hij vertegenwoordigt onze school bij de inrichtende macht. Hij zetelt ambtshalve in de schoolraad en in de oudervereniging.

Klastitularissen

Zij zijn in de eerste plaats verantwoordelijk voor wat er gebeurt in de klas. Steeds meer zal het voorkomen dat er meerdere leerkrachten voor een klas staan. Ze overleggen regelmatig met elkaar. Elk jaar wordt opnieuw bekeken wie in welke klas komt. Hierbij streven we naar een verantwoorde indeling.

Vakleerkrachten

Dit zijn leerkrachten die zich gespecialiseerd hebben in het geven van bewegingsopvoeding, turnen, zwemmen, godsdienst en zedenleer.

SES-leerkrachten, logopediste, beleidsondersteuner en zorgcoördinator

Dit zijn leerkrachten die zich speciaal toeleggen op kinderen die extra zorg nodig hebben. Het betreft meestal kinderen die moeite hebben in één of meerdere ontwikkelingsgebieden. Dit kunnen kinderen zijn met een leerachterstand of een leervoorsprong. In overleg met de desbetreffende groepsleerkracht wordt er een handelingsplan opgesteld. Er wordt gewerkt met het kind in de klas, individueel of in een kleine groep buiten de klas. Dit gebeurt enkel met toestemming van de ouders.

I.C.T. -coördinator

Dit is een persoon die het computerpark en het wifinetwerk van de school beheert en onderhoudt. Hij maakt een voorstel voor de aanschaf van computers, digiborden, tablets, het aankopen van software en voor de invoering van de computer in ons onderwijs.

Onderhoudspersoneel

Zij worden aangesteld door het schoolbestuur en onderhouden het gebouw.

Auke Visser

Directeur
directie@gbsoverijse.be

Sari Smidts

Zorgcoördinator - Beleidsondersteuner
sari.smidts@gbsoverijse.be

An De Rudder

Administratie
an.de.rudder@gbsoverijse.be

Joëlle Erkens

Administratie
joelle.erkens@gbsoverijse.be

Heleen Haine

Zorgcoördinator
heleen.haine@gbsoverijse.be

Anita Kesters

De Kleuterschool Terlanen
anita.kesters@gbsoverijse.be

Kathleen Goudmaeker

Instap A
kathleen.goudmaeker@gbsoverijse.be

Lisa Vandezande

Instap B\Zorg ondersteuning
lisa.vandezande@gbsoverijse.be

Florence Vandervoort

Kleuterklas 1A
florence.vandervoort@gbsoverijse.be

Kirsten Vanderstappen

Kleuterklas 1B
kirsten.vanderstappen@gbsoverijse.be

Elizabeth Depré

Kleuterklas 2A
elizabeth.depre@gbsoverijse.be

Christine Kesters

Kleuterklas 2B
christine.kesters@gbsoverijse.be

Silke Bundervoet

Kleuterklas 3B
silke.bundervoet@gbsoverijse.be

Lesley Cammaerts

Kleuterklas 3A
lesley.cammaerts@gbsoverijse.be

Stéphanie Kumps

1A
stephanie.kumps@gbsoverijse.be

Lise Nicodème

1A
lise.nicodeme@gbsoverijse.be

Greet Collin

2A
greet.colin@gbsoverijse.be

Sofie Vanderlinden

2B
sofie.vanderlinden@gbsoverijse.be

Kelly De Cupere

3C
kelly.de.cupere@gbsoverijse.be

Christa Bellicourt

3A/Zorg/Ondersteuning
christa.bellicourt@gbsoverijse.be

Ingrid Vleminx

3B
ingrid.vleminx@gbsoverijse.be

Geert Vanderveken

3B
geert.vanderveken@gbsoverijse.be

Ilse Vervloet

3C
ilse.vervloet@gbsoverijse.be

Sara Lippens

3C
sara.lippens@gbsoverijse.be

Annemie Vriens

4A
annemie.vriens@gbsoverijse.be

Margot Sevenants

4B
margot.sevenants@gbsoverijse.be

Manon Pierre

5A
manon.pierre@gbsoverijse.be

Marleen Van Pevenage

5B
marleen.van.pevenage@gbsoverijse.be

Emilie Seghers

5C
emilie.seghers@gbsoverijse.be

Lotte Torsin

6A
lotte.torsin@gbsoverijse.be

Isis Vanoost

6B
isis.vanoost@gbsoverijse.be

Kathleen Joly

Kinderverzorgster
kathleen.joly@gbsoverijse.be

Sara Criel

Kinderverzorgster
sara.criel@gbsoverijse.be

Annelies Germeijs

Zorg/Ondersteuning
annelies.germeijs@gbsoverijse.be

Maaike Visser

Zorg/Ondersteuning
maaike.visser@gbsoverijse.be

Sigrid Heymans

Zorg/Ondersteuning
sigrid.heymans@gbsoverijse.be

Tamara Baert

Zorg/Ondersteuning
tamara.baert@gbsoverijse.be

Ineke Van Laeken

Zorg/Ondersteuning
ineke.van.laeken@gbsoverijse.be

Marcel Bosselaar

Lichamelijke Opvoeding
marcel.bosselaar@gbsoverijse.be

Symen Greven

Lichamelijke Opvoeding
symen.greven@gbsoverijse.be

Anne Sohie

Lichamelijke Opvoeding
anne.sohie@gbsoverijse.be

Annemie Petrick

Rooms Katholieke Godsdienst
annemie.petrick@gbsoverijse.be

Veerle Eggerickx

Zedenleer
veerle.eggerickx@gbsoverijse.be

Lars Bauwens

Protestants-evangelische godsdienst
lars.bauwens@gbsoverijse.be

Ewout Van San

Ondersteuning lerarenplatform
ewout.van.san@gbsoverijse.be

M’Hamed El Haruati

Islamitische Godsdienst

Gert Bleus

ICT-Coördinator
ict@gbsoverijse.be
© Gemeentelijke Basisschool Overijse 2022

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.