Het schoolteam

Op onze school werken 45 personen.

Directeur

De school wordt geleid door de directeur. Hij is verantwoordelijk voor de schoolorganisatie, het pedagogische beleid en de ondersteuning van de leerkrachten. Hij vertegenwoordigt onze school bij de inrichtende macht. Hij zetelt ambtshalve in de schoolraad en in de oudervereniging.

Klastitularissen

Zij zijn in de eerste plaats verantwoordelijk voor wat er gebeurt in de klas. Steeds meer zal het voorkomen dat er meerdere leerkrachten voor een klas staan. Ze overleggen regelmatig met elkaar. Elk jaar wordt opnieuw bekeken wie in welke klas komt. Hierbij streven we naar een verantwoorde indeling.

Vakleerkrachten

Dit zijn leerkrachten die zich gespecialiseerd hebben in het geven van bewegingsopvoeding, turnen, zwemmen, godsdienst en zedenleer.

SES-leerkrachten, beleidsondersteuner en zorgcoördinator

Dit zijn leerkrachten die zich speciaal toeleggen op kinderen die extra zorg nodig hebben. Het betreft meestal kinderen die moeite hebben in één of meerdere ontwikkelingsgebieden. Dit kunnen kinderen zijn met een leerachterstand of een leervoorsprong. In overleg met de desbetreffende groepsleerkracht wordt er een handelingsplan opgesteld. Er wordt gewerkt met het kind in de klas, individueel of in een kleine groep buiten de klas. Dit gebeurt enkel met toestemming van de ouders.

I.C.T. -coördinator

Dit is een persoon die het computerpark en het wifinetwerk van de school beheert en onderhoudt. Hij maakt een voorstel voor de aanschaf van computers, digiborden, tablets, het aankopen van software en voor de invoering van de computer in ons onderwijs.

Onderhoudspersoneel

Zij worden aangesteld door het schoolbestuur en onderhouden het gebouw.

Auke Visser

Directeur
directie@gbsoverijse.be

Sari Smidts

Zorgcoördinator - Beleidsondersteuner
sari.smidts@gbsoverijse.be

An De Rudder

Administratie
an.de.rudder@gbsoverijse.be

Joëlle Erkens

Administratie
joelle.erkens@gbsoverijse.be

Heleen Haine

Zorgcoördinator
heleen.haine@gbsoverijse.be

Kathleen Goudmaeker

Instap A
kathleen.goudmaeker@gbsoverijse.be

Anita Kesters

1KLA
anita.kesters@gbsoverijse.be

Kirsten Vanderstappen

1KLB
kirsten.vanderstappen@gbsoverijse.be

Elizabeth Depré

2KLA
elizabeth.depre@gbsoverijse.be

Christine Kesters

2KLB
christine.kesters@gbsoverijse.be

Lesley Cammaerts

3KLA
lesley.cammaerts@gbsoverijse.be

Silke Bundervoet

3KLB
silke.bundervoet@gbsoverijse.be

Florence Vandervoort

Lerarenplatform
florence.vandervoort@gbsoverijse.be

Annelies Germeijs

Zorg/Ondersteuning
annelies.germeijs@gbsoverijse.be

Maaike Visser

Zorg/Ondersteuning
maaike.visser@gbsoverijse.be

Kathleen Joly

Kinderverzorgster
kathleen.joly@gbsoverijse.be

Elfi Devolder

1A
elfi.devolder@gbsoverijse.be

Stéphanie Kumps

1A
stephanie.kumps@gbsoverijse.be

Lise Nicodème

1A
lise.nicodeme@gbsoverijse.be

Lisa Vandezande

1A/Instap B
lisa.vandezande@gbsoverijse.be

Ewout Van San

2A
ewout.van.san@gbsoverijse.be

Sofie Vanderlinden

2B
sofie.vanderlinden@gbsoverijse.be

Kelly De Cupere

3A
kelly.de.cupere@gbsoverijse.be

Christa Bellicourt

3A/Zorg/Ondersteuning
christa.bellicourt@gbsoverijse.be

Ingrid Vleminx

3B
ingrid.vleminx@gbsoverijse.be

Geert Vanderveken

3B
geert.vanderveken@gbsoverijse.be

Annemie Vriens

4A
annemie.vriens@gbsoverijse.be

Kim Van Calster

4A
kim.van.calster@gbsoverijse.be

Margot Sevenants

4B
margot.sevenants@gbsoverijse.be

Ilse Vervloet

4C
ilse.vervloet@gbsoverijse.be

Sara Lippens

4C
sara.lippens@gbsoverijse.be

Manon Pierre

5A
manon.pierre@gbsoverijse.be

Emilie Seghers

5B
emilie.seghers@gbsoverijse.be

Lotte Torsin

6A
lotte.torsin@gbsoverijse.be

Isis Vanoost

6B
isis.vanoost@gbsoverijse.be

Sigrid Heymans

Zorg/Ondersteuning
sigrid.heymans@gbsoverijse.be

Ineke Van Laeken

Zorg/Ondersteuning
ineke.van.laeken@gbsoverijse.be

Marcel Bosselaar

Lichamelijke Opvoeding
marcel.bosselaar@gbsoverijse.be

Anne Sohie

Lichamelijke Opvoeding
anne.sohie@gbsoverijse.be

Annemie Petrick

Rooms Katholieke Godsdienst
annemie.petrick@gbsoverijse.be

Joy Macilray

Zedenleer
joy.macilray@gbsoverijse.be

M’Hamed El Haruati

Islamitische Godsdienst
© Gemeentelijke Basisschool Overijse 2022

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.